Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup şu anda da çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan Diyar aksaray asansörlü nakliyat hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

Diyar aksaray evden eve nakliyat, evden eve nakliyat konusunda sektörde seçkinliğini korumaktadır. Kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve emin adımlarla ilerleyen bir evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye ye hizmet vermektedir. Bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinden faydalanmaya çalışan bazı nakliyat firmalarına dikkat edin. Kesinlikle yetki belgelerini inceleyin. 10 senesini bu sektöre veren firmamız zamanla oluşan tecrübe ve deneyimle evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasında olmuştur.

Diyar aksaray evden eve taşımacılık yıllardır aksaray evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak büyümüştür. Diyar nakliyat diğer aksaray nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede aksaray nakliye ve taşıma sektöründe lider konumda olmayı başardık.

Diyar nakliyat aksarayda de olan diğer nakliyat firmaları arasında farklı bir misyona sahip olan firmamız  aksarayda evden eve konusunda diğer nakliyat firmalarından çok farklı çalışma şekline sahiptir. Firmamız aksarayda evden eve taşımacılık yapan tüm diğer firmaların taşıma sırasında gösterdiği hassasiyetleri dikkate alarak firma sorumlusu tarafından zaman içinde edindikleri tecrübe ile ve araştırmaları ile gelen bilgilerle hassasiyet gösterdikleri tüm konuların dikkate alınmasını sağlamıştır.

Diyar evden eve nakliyat konusunda profesyonel, güvenilir elemanlar yetiştirmiş evden eve taşımacılığı işini iyi bilen saygılı, güvenilir ve güler yüzlü ekibi ile yapmaktadır. İzmir in köklü ve güvenilir firmaları arasında yer alan Diyar nakliyat şirketi aksaray ın tüm il ve ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemi yapar.

Firmamızın kuruluş nedeni insanların taşımacılık sektöründe yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıp, insanlara saygı ve sevgiyi prensip edinerek insanlara taşımacılık ve nakliyat konusunda güvenilir ve sorunsuz taşıma sunmaktır.

İnsanların sorduğu neden evden eve nakliyat? Sorusunun cevabına gelirsek firmamız sektörde yaşanan taşımacılık sorunlarını ve insanların aradığı güvenilirlik konusunda insanlara yardımcı olmaktır. Firmamızın amacı kolileme gibi sorunlarda taşınan kişilere en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Firmamız bünyesinde oluşturduğu güvenilir, uzman ekipleriyle ve geniş modern araçlarıyla steril ambalajlamasıyla artık evden eve taşımacılık işleminin sizlere kabus olmasına son vermiştir. Sizlerin evlerinizi, iş yerlerinizi artık kendi evimiz işyerimiz gibi taşıyoruz. Biz müşterilerimizin eşyalarını bir annenin çocuğa gösterdiği değer kadar değer gösteriyoruz.